User Info
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Maj 05, 2024, 16:25:00

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane

Key Stats
695 wiadomości w 62 wątkach, wysłane przez 104 użytkowników
Najnowszy użytkownik: LesLemus9
Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Stowarzyszenie Tysiąca Masek  |  Rostaje Labiryntu  |  Off Topic  |  O sobie słów kilka... « poprzedni następny »
Strony: [1] | Do dołu Drukuj
Autor Wątek: O sobie słów kilka...  (Przeczytany 3507 razy)
Miliean Ithil
Administrator
Użytkownik
*****

Opinia w klanie +6/-8
Offline

Wiadomości: 69


« : Kwiecień 22, 2008, 09:25:08 »

Niech każdy napisze tu coś o sobie, byśmy mogli lepiej się poznać  Duży uśmiech
Pozwólcie, że ja zacznę:

No więc... Nazywam się... Uwaga xD Mateusz. Mieszkam zapewne najdalej na południe z naszych klanowiczów, gdyż niedaleko tego dzióbka, który wżyna sie najbardziej na południe. No może nie tak blisko, ale ... ^^ Dokładniej? Podkarpacie - Okolice Krosna, wioska o niezwykłej nazwie budzącej grozę - Rogi.
Czym się interesuje? Przede wszystkim muzyką... Uwielbiam wszystko co z nią związane ( nie czytaj, że wszystkie gatunki. Nie nawidzę Techno, Hip hopu i Disco Polo ^^) Mam swój zespół muzyczny. Piszę teksty i komponuje do nich muzykę. Poza tym kocham sport. Nie będę tutaj wyjątkiem spośród szeregu mężczyzn, gdy palnę słowo "Piłka Nożna". Mam bzika na jej punkcie - zarówno jako kibic jak i zawodnik. Pozycja - Środkowy pomocnik, ulubiony klub- MANCHESTER UNITED.
Co by tu jeszcze napisać... Szczerze mówiąc zabrakło mi tematów xP Pytajcie i piszcie coś o sobie!
Zapisane

... Miliean Ithil Vessah...
... Bandyta ...
... Rozbójnik ...
... Hultaj ....
... Zawiadaka ...
Anne
Zamaskowani
Nowy użytkownik
*

Opinia w klanie +0/-0
Offline

Wiadomości: 48


« Odpowiedz #1 : Kwiecień 22, 2008, 12:46:25 »

Dodam do opisu Mateusza, że jemu nie można nic powiedzieć, bo się obraża i pisze groźby. Uwaga na tego gościa!



Ja się nazywam Ania. Każdy inteligentny pewnie by to zgadł. Wiek nieokreślony. Charakterek: kobieta zmienną jest. Nie boję się mówić głośno swojego zdania - co mi się podoba to powiem, co mi się nie podoba to też powiem. Mówię wszystko prosto w twarz. Nie obwijam w bawełnę. Czasem boję się przyjąć krytyki, ale zależy jakiej i na co. Nie przyjmuję krytyki moich opowiadań, nad którymi siedzę pół dnia, lecz przyjmuję krytykę własnej osoby - charakteru, jak wyglądam i jak się ubieram.
Słucham głównie metalu i to ciężkiego. Nie pogardzę jednak dobrym rockiem.
Nienawidzę emoludasów i cudaków ubierających się dziwnie i w czachy i inne srajtasy.
Nie lubię ludzi, którzy wyżej srają niż dupę mają.

Zapisane

dzień jak co dzień.
Lena
Zamaskowani
Nowy użytkownik
*

Opinia w klanie +3/-0
Offline

Wiadomości: 34


« Odpowiedz #2 : Kwiecień 22, 2008, 22:58:45 »

Emm... jakże zaskakująco wręcz - Lena. Nie, to nie brak pomysłu skłonił mnie do używania także takiego nicku, tylko ta niezaprzeczalna przyjemność, gdy ktoś usiłuje zgadnąć moje prawdziwe imię, nie wiedząc, że już je zna Język  Zamieszkuję sobie małe miasto o nazwie Trzebinia, które znajduje się dokładnie w połowie drogi z Krakowa do Katowic. Albo z Katowic do Krakowa. Jak kto woli, wedle gustu.
Subkultura... właściwie to coś w rodzaju zewu duszy, niż sprecyzowanego działania. Ale gothka, to się liczy. Gothka, która potrafi nosić hippisowskie spódnice, też mi coś. Chociaż zazwyczaj mój strój jest czarny, z akcentami na czerwień, stal albo niebieski. Ale raczej skromnie, a nie jak choinka wystrojona na Gwiazdkę i czarne jajko wymalowane na Wielkanoc. Nie, nie jestem straszna, uśmiecham się prawie tak samo często, jak marudzę. Czyli naprawdę często Język
Mam kilka bzików. Koty - widzieliście kiedyś osobę która potrafi się na środku ulicy (pustej ulicy, nie jezdni. Nie jestem desperatką) zatrzymać tylko po to, aby pogłaskać każdego przechodzącego kota? Ekhm... ^^"
Herbata. Oczka się po niej ładnie świecą.
Moje trzy glonojady (tak, ja jestem normalna).
Puzzle. Nawet takie ze szkła.
To z tych rzeczy bardziej oryginalnych. A reszta to książki, książki i jeszcze czasem książ..broszurki. Muzyka. I eksperymentowanie w kuchni (głównie z papryczką chilli, carry oraz innymi składnikami potraw meksykańskich).
Zapisane
Lena
Zamaskowani
Nowy użytkownik
*

Opinia w klanie +3/-0
Offline

Wiadomości: 34


« Odpowiedz #3 : Maj 04, 2008, 17:54:26 »

No i chyba wystraszyłyśmy wszystkich ^^"
A ja - z natury ciekawska istota - chciałabym się czegoś też o innych dowiedzieć. Pff...
Zapisane
Anne
Zamaskowani
Nowy użytkownik
*

Opinia w klanie +0/-0
Offline

Wiadomości: 48


« Odpowiedz #4 : Maj 23, 2008, 18:33:28 »

O właśnie. Anne mnie przed chwilą uświadomiła, że muszę się przedstawić! Konto już zostało przeze mnie całkowicie opanowane (od dzisiaj już tylko moje Chichot).
Nazywam się Agnieszka.
Moim życiem jest fantastyka, a szczególnie elfy i magia. Nie ma nic dla mnie wspanialszego.
Wierzę w potęgę wyobraźni. Śmieszne prawda? Ale prawdziwe.
Kocham ubierać się na kolorowo, to taki mój bzik.
Co więcej mogę powiedzieć? Sama nie wiem.

A na koniec chcę wyrazić, że mam głęboką nadzieję, że się zaprzyjaźnimy i dobrze będzie się nam razem grało ^^
Zapisane

dzień jak co dzień.
Miliean Ithil
Administrator
Użytkownik
*****

Opinia w klanie +6/-8
Offline

Wiadomości: 69


« Odpowiedz #5 : Maj 23, 2008, 18:58:04 »

Miło mi powitać Cię w klanie. Na Anne i tak nadal jestem wściekły, bo nic nie mówiąc z klanu odeszła... Cóż.
Zapisane

... Miliean Ithil Vessah...
... Bandyta ...
... Rozbójnik ...
... Hultaj ....
... Zawiadaka ...
Anne
Zamaskowani
Nowy użytkownik
*

Opinia w klanie +0/-0
Offline

Wiadomości: 48


« Odpowiedz #6 : Maj 23, 2008, 19:51:59 »

Ona nie odeszła z klanu, tylko oddała mi konto, bo zakończyła żywot Anne. To jest różnica. Podobno chodziło o jakiegoś Aru i Wilkinga (?). Nie wiem dokładnie.
Zapisane

dzień jak co dzień.
Miliean Ithil
Administrator
Użytkownik
*****

Opinia w klanie +6/-8
Offline

Wiadomości: 69


« Odpowiedz #7 : Maj 25, 2008, 19:38:40 »

O Milu też coś pewnie wspominała ^^ Lol xD
Zapisane

... Miliean Ithil Vessah...
... Bandyta ...
... Rozbójnik ...
... Hultaj ....
... Zawiadaka ...
Wilonia
Zamaskowani
Nowy użytkownik
*

Opinia w klanie +1/-0
Offline

Wiadomości: 35


« Odpowiedz #8 : Czerwiec 06, 2008, 09:47:48 »

Heh... Sabina... To powinno starczyć. Bo że maniakiem GW jestem widać chyba..


Aru i Wilkinga ? No Aru jest jaki jest...Może no coment ale Wild? *szczęka jej opadła*
Zapisane
Tallin
Gość
« Odpowiedz #9 : Czerwiec 23, 2011, 16:01:26 »

Well done airtlce that. I'll make sure to use it wisely.
Zapisane
anastazy
Nowy użytkownik
*

Opinia w klanie +0/-0
Offline

Wiadomości: 2


« Odpowiedz #10 : Listopad 30, 2014, 18:11:41 »

Cześć, mam na imię Mateusz i pochodzę z Poznania, trafiłem tutaj przypadkiem.
Zapisane

Strony: [1] | Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
Arcane Magic based on BlackDay by nesianstyles, Created by TechnoDragon.net | Buttons by Andrea

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

super-krasnale maho programowanie pln maniacraft