User Info
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Maj 08, 2024, 14:08:15

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane

Key Stats
695 wiadomości w 62 wątkach, wysłane przez 104 użytkowników
Najnowszy użytkownik: LesLemus9
Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Stowarzyszenie Tysiąca Masek  |  Przedsionek  |  Szczelina Ciemności  |  Cyan v`Zillah-Nowa wycieczka « poprzedni następny »
Strony: [1] | Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Cyan v`Zillah-Nowa wycieczka  (Przeczytany 2837 razy)
Cyan
Zamaskowani
Nowy użytkownik
*

Opinia w klanie +0/-0
Offline

Wiadomości: 7


« : Czerwiec 13, 2008, 18:04:26 »

*Patrzyła to na pergamin,to na wejście do systemu korytarzy.Wreszcie zwinęła go i ruszyła do przodu.Przecie ślepa nie jest,ułomna tez nie,zaproszenie było wyraźne,a ciekawa była jak cholera.Oczywiście,że nie widać było tego na nieskażonej przez żaden grymas twarzy.Oczy orzechowe rozglądały się po miejscu w którym właśnie błądziła.Ktoś,kto wieczność na własność posiada ,może chyba parę godzin połazić po labiryncie*
Zapisane
Saurus
Zamaskowani
Nowy użytkownik
*

Opinia w klanie +1/-0
Offline

Wiadomości: 37


« Odpowiedz #1 : Czerwiec 13, 2008, 19:09:09 »

*zakapturzona postać z rekami złączonymi i skrytymi w obszernych rękawach długiego płaszcza, niczym mnich przemierzający zakonne krypty, wyłoniła się z jednego z bocznych korytarzy i zastąpiła drogę "gościowi"*
Panna von Zillah... *powiedział spokojnie, ni to pytając ni stwierdzając, lekko przy tym unosząc głowę, jakby chcąc spojrzeć rozmówczyni w oczy, jednak biorąc pod uwagę głęboko naciągnięty kaptur, zdawało się to niemożliwe* Witam. Mniemam, że nie jesteś tu przypadkiem.
Zapisane
Cyan
Zamaskowani
Nowy użytkownik
*

Opinia w klanie +0/-0
Offline

Wiadomości: 7


« Odpowiedz #2 : Czerwiec 13, 2008, 20:32:33 »

*Panna von Zillah jak to składnie ujął kaptur, spojrzała na nieznajomego chłodnymi orzechowymi oczyma*My się wprawdzie nie znamy,Panie,ale kto rozsądny w ciemnicy takiej kaptur zakłada,mało po pięty na dodatek śmiertelnym będąc,co pewnikiem oznacza tyle samo,co ślepym w ciemności?
Zapisane
Saurus
Zamaskowani
Nowy użytkownik
*

Opinia w klanie +1/-0
Offline

Wiadomości: 37


« Odpowiedz #3 : Czerwiec 13, 2008, 21:52:03 »

Szczęściem Ty widzisz dobrze dzięki swej naturze, o mnie się nie martw. Jednak to nie miejsce na pogawędki z gośćmi, zapraszam do komnaty. *wskazał korytarz, z którego wyszedł, po czym nie czekając ruszył przodem*
Zapisane
Wilonia
Zamaskowani
Nowy użytkownik
*

Opinia w klanie +1/-0
Offline

Wiadomości: 35


« Odpowiedz #4 : Czerwiec 13, 2008, 22:16:21 »

SSaauurusku  * syczenie za sobą usłyszał* nie dokuczaj siostrze mej tylko przywitaj jak się należy* a co pouczyć można co nie omieszkała zrobić inaczej pewnie by się pochorowała*
Zapisane
Saurus
Zamaskowani
Nowy użytkownik
*

Opinia w klanie +1/-0
Offline

Wiadomości: 37


« Odpowiedz #5 : Czerwiec 13, 2008, 22:44:09 »

Przywitałem się *mruknął wyraźnie nie zachwycony pouczeniami* A dokuczać jeszcze nie zacząłem. Nie psuj niespodzianki Gwiazdko.
Zapisane
Wilonia
Zamaskowani
Nowy użytkownik
*

Opinia w klanie +1/-0
Offline

Wiadomości: 35


« Odpowiedz #6 : Czerwiec 13, 2008, 23:02:30 »

* Zatrzepotała rzęskami niczym podlotek jakowyś i nagle taką słodką minkę zrobiła* Ja tylko..No ja....* podrapała się po głowie zastanawiając się co by tu wymyślić. Jakże ja umiał zbić z pantałyku no.. Tupnęła nogą* Nie słyszałam..
Zapisane
Cyan
Zamaskowani
Nowy użytkownik
*

Opinia w klanie +0/-0
Offline

Wiadomości: 7


« Odpowiedz #7 : Czerwiec 14, 2008, 07:13:44 »

*Przewróciła ślepiami,ale cierpliwie zaczekała aż się siostra z zakapturzonym przestanie przekomarzać i uśmiechnęła się nieznacznie,do niej się zwracając*Mówiłam,że trafię..Teraz prowadźcie dalej..
Zapisane
Wilonia
Zamaskowani
Nowy użytkownik
*

Opinia w klanie +1/-0
Offline

Wiadomości: 35


« Odpowiedz #8 : Czerwiec 14, 2008, 08:15:33 »

Wierzyłam w twe zdolności..* pociągnęła Saurusa za rękaw* Prowadź mądralo prowadź a ja znikam , pobuszuję gdzie indziej* roześmiała się i tyle jej było widać i słychać*
Zapisane
Strony: [1] | Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
Arcane Magic based on BlackDay by nesianstyles, Created by TechnoDragon.net | Buttons by Andrea

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

agromodelarze only-frags apelkaoubkonrad692 ar-pl polskiserwersluzb